GUNNAR CYRÉN. Ljusstakar och skål, "Sofiero", kristall, Orrefors, signerade.

1903854. GUNNAR CYRÉN. Ljusstakar och skål, "Sofiero", kristall, Orrefors, signerade.

Höjd 6-10,5, diameter 10,5-15 cm.

Bruksskick.

Gunnar Cyrén (1931–2013)

Bruksskick.

Gunnar Cyrén (1931–2013)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
V9 - Vitrinskåp 9
Antal besök: 198