AXEL OLSON. Surrealistisk bild, färglitografi, signerad, provtryck.

1903696. AXEL OLSON. Surrealistisk bild, färglitografi, signerad, provtryck.

Bildyta 30 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 30 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 410