AXEL OLSON. Surrealistisk bild, färglitografi, signerad, provtryck.

1903696. AXEL OLSON. Surrealistisk bild, färglitografi, signerad, provtryck.

Bildyta 30 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Axel Olson (1899–1986)

Bildyta 30 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Axel Olson (1899–1986)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 6
Antal besök: 228