CARL MAGNUS PYSAK CARESTAM. "Gizmo i bil", akryl på duk, signerad och daterad 2006.

1903688. CARL MAGNUS PYSAK CARESTAM. "Gizmo i bil", akryl på duk, signerad och daterad 2006.

60 x 60 cm.

60 x 60 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 3
Antal besök: 192