Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CARL MAGNUS PYSAK CARESTAM. "Gizmo i bil", akryl på duk, signerad och daterad 2006.
1903688. CARL MAGNUS PYSAK CARESTAM. "Gizmo i bil", akryl på duk, signerad och daterad 2006.
60 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 60 cm.
Göteborgs Auktionsverk
653