HÄNGSMYCKE, samearbete, Sven Nyman, monogramsignerad.

1903499. HÄNGSMYCKE, samearbete, Sven Nyman, monogramsignerad.

I form av ceremonitrumma höjd 5 cm.Hänge av läder längd ca 60 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Antal besök: 217