KARL AXEL PEHRSON. Skalbaggar och växter, färglitografi, signerad och numrerad 66/360.

1902881. KARL AXEL PEHRSON. Skalbaggar och växter, färglitografi, signerad och numrerad 66/360.

bildyta ca 20 x 29 cm.

ej examinerad ur ram.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

bildyta ca 20 x 29 cm.

ej examinerad ur ram.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 2
Antal besök: 262