PUTTI, snidat trä, 18/1900-tal.

1902743. PUTTI, snidat trä, 18/1900-tal.

Bemålad.
Längd 29 cm.

Slitage, skador avslag.

Bemålad.
Längd 29 cm.

Slitage, skador avslag.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 154