SKÅLFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal.

1902653. SKÅLFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal.

dekor av träd och växter i underglasyrblått, diameter 39 cm.

sedvanligt slitage.

sedvanligt slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
3Vitrin
Antal besök: 304