PALL, bemålad trä, 1900-tal.

1902477. PALL, bemålad trä, 1900-tal.

Längd 60, bredd 25, höjd 27 cm.

Slitage, märken, färgsläpp.

Slitage, märken, färgsläpp.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 5.
Antal besök: 28

Andra intressanta föremål