SVEN JONSON. Surrealistisk science fiction, färglitografi, signerad och numrerad 4/30.

1902134. SVEN JONSON. Surrealistisk science fiction, färglitografi, signerad och numrerad 4/30.

Bildyta ca 40x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sven Jonson (1902–1981)

Bildyta ca 40x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Sven Jonson (1902–1981)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 4
Antal besök: 370