FÖNSTERBORD, jugend, 1900-talets första hälft.

1901424. FÖNSTERBORD, jugend, 1900-talets första hälft.

Höjd, 75 cm.
69,5 x 47,5 cm.

Slitage, fläckar, fanerskador.
Märken.

Höjd, 75 cm.
69,5 x 47,5 cm.

Märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 175