LISA LARSON. Figurin, stengods, "Susanna", ur serien Larsons Ungar, Gustavsberg.

1901172. LISA LARSON. Figurin, stengods, "Susanna", ur serien Larsons Ungar, Gustavsberg.

Höjd 16 cm
Etikettmärkt och märkt Gustavsberg Sweden Susanna LL, undertill.

Bruksskick, nagg på fingrarna samt på fotringen.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 947