LISA LARSON. Figurin, stengods, "Susanna", ur serien Larsons Ungar, Gustavsberg.

1901172. LISA LARSON. Figurin, stengods, "Susanna", ur serien Larsons Ungar, Gustavsberg.

Höjd 16 cm
Etikettmärkt och märkt Gustavsberg Sweden Susanna LL, undertill.

Bruksskick, nagg på fingrarna samt på fotringen.

Lisa Larson (Född 1931)

Höjd 16 cm

Lisa Larson (Född 1931)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 592