VÄGGARMATURER, 3 st, koppar, 1900-talets förra hälft.

1899647. VÄGGARMATURER, 3 st, koppar, 1900-talets förra hälft.

Gultonade glas. Höjd 38, bredd 36, djup 18 cm.

Bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla 2
Antal besök: 180