TAKLAMPA med glaskupa, 1900-talets mitt.

1899076. TAKLAMPA med glaskupa, 1900-talets mitt.

Diameter 26 cm, höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Diameter 26 cm, höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Lampstång
Antal besök: 260