GOLVLAMPA med båge, "Raask:s", Nissafors, Sweden.

1898561. GOLVLAMPA med båge, "Raask:s", Nissafors, Sweden.

Märkt med etikett, "Raask:s" Nissafors, Sweden.
Kupans dia, 30 cm. Fotens höjd ca 44 cm, dia ca 30 cm. Höjd ca 210 cm.

Bruksslitage, märke, repor, små nagg på foten.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Endast avhämtning

Vi erbjuder tyvärr inte leverans för detta föremål. Du kan hämta på plats eller själv ordna leverans. Läs mer.

Ort
Höör, Sverige
Placering
Sal 3
Antal besök: 460