GOLVLAMPA med båge, "Raask:s", Nissafors, Sweden.

1898561. GOLVLAMPA med båge, "Raask:s", Nissafors, Sweden.

Märkt med etikett, "Raask:s" Nissafors, Sweden.
Kupans dia, 30 cm. Fotens höjd ca 44 cm, dia ca 30 cm. Höjd ca 210 cm.

Bruksslitage, märke, repor, små nagg på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 764