PIEDESTAL, alabaster, 1900-talets första hälft.

1898327. PIEDESTAL, alabaster, 1900-talets första hälft.

höjd ca 70, 24x24 cm.

Bruksslitage.

höjd ca 70, 24x24 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 471