MATGRUPP, furu, 7 delar, brännmärkt CM, "Skedblad" Carl Malmsten.

189698. MATGRUPP, furu, 7 delar, brännmärkt CM, "Skedblad" Carl Malmsten.

Bord, längd 155, bredd 85, höjd 74 cm.
Två iläggsskivor á 50 cm.
6 stolar.

Slitage, repor, stötmärken, ställvis hårdare.
Spricka / lös limfog bordsskivan.
Stolar instabila, tre med spruckna tappar, dåliga limningar,
en stol med spricka / lös limfog ryggen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två iläggsskivor á 50 cm.
6 stolar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 6 183