Bord, längd 155, bredd 85, höjd 74 cm.
Två iläggsskivor á 50 cm.
6 stolar.

Slitage, repor, stötmärken, ställvis hårdare.
Spricka / lös limfog bordsskivan.
Stolar instabila, tre med spruckna tappar, dåliga limningar,
en stol med spricka / lös limfog ryggen.

Två iläggsskivor á 50 cm.
6 stolar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Falköping, Sverige
Leiflers Auktionshus
Föremålsnr
189698

Om auktionshuset

Namn
Leiflers i Falköping AB
Momsnr
SE556740186301
Org.nr
556740-1863
Telefon
0515-81115
Adress

Nordmannagatan 2
521 36 Falköping
Sverige

Antal besök: 1 986