189694. SKÅLAR i glas. 2 st. Orrefors. Sverige.
Skål i klarglas. Etikettmärkt Orrefors Sweden. Höjd 12 cm. Diameter 16 cm
Skål i klarglas. Signerad Orrefors FH 2509. Höjd 7,5. Diameter 19 cm.
Bruksskick. någon repa.
Den lägre skålen har två stora nagg.