Opal plast i trekantig form med konkava sidor. Mått ca 80 x 82 cm.

Slitage, skador.

Slitage, skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Sundsvall, Sverige
Stadsauktion Sundsvall
Föremålsnr
189657

Om auktionshuset

Namn
Stadsauktion Sundsvall AB
Momsnr
SE556942737901
Org.nr
556942-7379
Telefon
060-17 00 40
Adress

Heffnersvägen 32
856 33 Sundsvall
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 2 067