BO TAPPER. Fjälllandskap i solnedgång, olja på duk, signerad.

1896002. BO TAPPER. Fjälllandskap i solnedgång, olja på duk, signerad.

80 x 80 cm.

80 x 80 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 173