Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå.
1895232. OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå.
Ram cirka 60 x 50 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ram cirka 60 x 50 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
657