(777) COLLIER, Rutenium, och förgyllt silver. 19/2000-tal.

1894277. (777) COLLIER, Rutenium, och förgyllt silver. 19/2000-tal.

Collier av rutenium och förgyllt sterling silver med en kula som lås. Märkt 925. Längd 46 cm
Bruttovikt 16,5 gram.

Bruksslitage.

Bruttovikt 16,5 gram.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Rum 1 A
Antal besök: 45

Andra intressanta föremål