(777) COLLIER, Rutenium, och förgyllt silver. 19/2000-tal.

1894277. (777) COLLIER, Rutenium, och förgyllt silver. 19/2000-tal.

Collier av rutenium och förgyllt sterling silver med en kula som lås. Märkt 925. Längd 46 cm
Bruttovikt 16,5 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruttovikt 16,5 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 440