(776) HÄNGE, Sterling silver, med rubin, rafir och smaragd, Opera & Co. Sverige. 19/2000-tal.

1894276. (776) HÄNGE, Sterling silver, med rubin, rafir och smaragd, Opera & Co. Sverige. 19/2000-tal.

Märkt 925. Höjd 39 mm. Bruttovikt 17,5 gram.

Lätt bruksslitage.

Lätt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 123