(773) RING, Sterling silver, med svart sten. 1900-tal.

1894273. (773) RING, Sterling silver, med svart sten. 1900-tal.

Märkt 925. Storlek/innerdiameter 16,5, omkrets 52 mm. Bruttovikt 6,5 gram.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Adress

Heffners Allé 43
856 33 Sundsvall
Sverige

Placering
Rum 1 A
Antal besök: 212