(773) RING, Sterling silver, med svart sten. 1900-tal.

1894273. (773) RING, Sterling silver, med svart sten. 1900-tal.

Märkt 925. Storlek/innerdiameter 16,5, omkrets 52 mm. Bruttovikt 6,5 gram.

Lätt bruksslitage.

Lätt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Rum 1 A
Antal besök: 23

Andra intressanta föremål