VÄGGLAMPA, gips, "Snäcka", 1950/60-tal.

1892629. VÄGGLAMPA, gips, "Snäcka", 1950/60-tal.

Höjd ca 32 cm
Längd ca 38 cm.

Bruksslitage. Ej testad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Höjd ca 32 cm
Längd ca 38 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Gävle, Sverige
Placering
C2T
Antal besök: 274