MÖSSBORD, furu, allmoge, 1800-tal.

1890226. MÖSSBORD, furu, allmoge, 1800-tal.

Med låda i sargen, längd 94, bredd 62, höjd 68,5 cm.

Slitage, repor, sprickor i skiva och bakben, en låskil till skiva saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 267