HILMER BENGTSSON. "Banabulfar Malorca", Olja på duk," signerad H Bengtsson.

1889047. HILMER BENGTSSON. "Banabulfar Malorca", Olja på duk," signerad H Bengtsson.

Bildmått, 51 x 34,5 cm.
Rammått, 60 x 44 cm.

Ytsmuts.

Bildmått, 51 x 34,5 cm.
Rammått, 60 x 44 cm.

Ytsmuts.

Antal besök: 232