MONICA BRATT. Kanna, glas, Reijmyre Glasbruk, 1900-talets mitt.

1887649. MONICA BRATT. Kanna, glas, Reijmyre Glasbruk, 1900-talets mitt.

Höjd 31.5 cm
Etikettmärkt.

Bruksskick. Ytsmuts.

Höjd 31.5 cm
Etikettmärkt.

Bruksskick. Ytsmuts.

Antal besök: 247