SITTMÖBEL, 1960-tal, grön glasfiber.

1885705. SITTMÖBEL, 1960-tal, grön glasfiber.

sitthöjd 41, bredd ca 62, djup ca 75 cm.

Smärre slitage, enstaka repor på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 124