OLE LYNGGAARD. Collierlås, 14k samt collier guld/silver.

1883075. OLE LYNGGAARD. Collierlås, 14k samt collier guld/silver.

Lås stämplat OleL 585, ca 2,8 gram, ø 1 cm. 3-radigt collier med dobbar, 2 kedjor i oxiderat silver samt 1 kedja i 14k guld, längd ca 45 cm, vikt ca 17 gram.

Smärre bruksslitage.

Ole Lynggaard (Född 1936)

Smärre bruksslitage.

Ole Lynggaard (Född 1936)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
H
Antal besök: 727