LUFTPISTOL, "Carolus", Hellstedts, Eskilstuna, 1940/50-tal.

1882550. LUFTPISTOL, "Carolus", Hellstedts, Eskilstuna, 1940/50-tal.

Längd 31,5 cm. I originalkartong.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 434