SPEGEL, rokoko, 1700-tal.

1882361. SPEGEL, rokoko, 1700-tal.

förgylld och bronserad, höjd 141 cm.

senare bronsering och spegelglas, färgbortfall.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Antal besök: 460