MATTA, "Kashmir", galleri, orientalisk, 230 x 61 cm, signerad.

1881084. MATTA, "Kashmir", galleri, orientalisk, 230 x 61 cm, signerad.

Medaljonger på ljus botten.

Frans & bruksslitage.

Medaljonger på ljus botten.

Frans & bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 146