LJUSKRONA, 10-armad, venetiansk stil, plast/glas.

1880121. LJUSKRONA, 10-armad, venetiansk stil, plast/glas.

Reijmyre, 1900-talets mitt, diameter 66 cm, höjd 65 cm.

Bruksslitage samt lösa prismor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 438