VASER OCH FAT, 3 delar, färgat glas, 1900-talets andra hälft.

1879736. VASER OCH FAT, 3 delar, färgat glas, 1900-talets andra hälft.

2 vaser, höjd 33-43 cm
1 fat, diameter ca 35 cm.

Bruksskick, diskbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 vaser, höjd 33-43 cm
1 fat, diameter ca 35 cm.

Bruksskick, diskbehov.

Antal besök: 186