EINAR ROSÉN. Färglitografi, signerad och numrerad 21/100, daterad -59.

1879457. EINAR ROSÉN. Färglitografi, signerad och numrerad 21/100, daterad -59.

Mått inom passepartout 61 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 132