ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles, 11 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 2/50.

1879423. ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles, 11 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 2/50.

analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, ca 40.6x50.8 cm.

oramat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

oramat blad.

Antal besök: 389