JUDITH JOHANSSON. Matta, "Soldis", rölakan, signerad JJ, 240 x 170 cm.

1878338. JUDITH JOHANSSON. Matta, "Soldis", rölakan, signerad JJ, 240 x 170 cm.

Stiliserande blommor på ljus botten
Formgiven 1948.

Fransslitage samt rengöringsbehov.

Judith Johansson (1916–1993)

Formgiven 1948.

Judith Johansson (1916–1993)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 2 133