KRUS SAMT FAT, keramik, bl.a. Engelholm.

1876585. KRUS SAMT FAT, keramik, bl.a. Engelholm.

Krusets höjd 22 cm.
Fatets diameter 31 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krusets höjd 22 cm.
Fatets diameter 31 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 309