LENNART RODHE. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 143/250.

1874247. LENNART RODHE. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 143/250.

Motivyta ca 38 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram, något gulnat papper.

Lennart Rodhe (1916–2005)

Motivyta ca 38 x 61 cm.

Lennart Rodhe (1916–2005)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 161