TAKLAMPA, pastisch/liknande en Fun lamp, pärlemor och förnicklad metall, 1960-tal.

1873924. TAKLAMPA, pastisch/liknande en Fun lamp, pärlemor och förnicklad metall, 1960-tal.

Höjd 64 cm.

Slitage. Någon skada.

Höjd 64 cm.

Slitage. Någon skada.

Antal besök: 636