1873577. SILVERFÖREMÅL, 8 delar, bland annat England och Sverige, 18-1900-tal, ca 340 gram.
Sockerstöare, Sverige, 1823
Senap och kryddsats, 3 delar, England
Bokmärke, jugend, Sverige
2 fat, Sverige
Cigarettetui, Asien.
Märken och slitage. Glasinsatser saknas till kryddsatserna.