SÄNGBORD, betsad trä, 1970-tal.

1872519. SÄNGBORD, betsad trä, 1970-tal.

En draglåda vardera.
Längd 47, bredd 48, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

En draglåda vardera.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 118