STUDENTMÖSSA med pins, textil/metall, Körsnär Beskow, Kalmar, 1900-talets andra hälft.

1871533. STUDENTMÖSSA med pins, textil/metall, Körsnär Beskow, Kalmar, 1900-talets andra hälft.

Storlek 55.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 55.

Bruksskick.

Antal besök: 416