Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Vintagekläder & Accessoarer
STUDENTMÖSSA med pins, textil/metall, Körsnär Beskow, Kalmar, 1900-talets andra hälft.
1871533. STUDENTMÖSSA med pins, textil/metall, Körsnär Beskow, Kalmar, 1900-talets andra hälft.
Storlek 55.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Storlek 55.
Bruksskick.
Helsingborgs Auktionskammare
416