GLASSERVIS, 35 delar, Hugo Gelin, Gullaskruf.

1869547. GLASSERVIS, 35 delar, Hugo Gelin, Gullaskruf.

10 rödvinglas, höjd ca 16,5 cm
10, vitvinsglas, höjd ca 14,5 cm
15 starkvinsglas, höjd ca 12 cm.

Bruksslitage. 2 rödvinsglas samt 3 starkvinsglas med nagg medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 699