10 rödvinglas, höjd ca 16,5 cm 10, vitvinsglas, höjd ca 14,5 cm 15 starkvinsglas, höjd ca 12 cm.
Bruksslitage. 2 rödvinsglas samt 3 starkvinsglas med nagg medföljer.