FÅTÖLJER, 1 par, betsad björk med plyschklädsel, 1900-talets mitt.

1868742. FÅTÖLJER, 1 par, betsad björk med plyschklädsel, 1900-talets mitt.

Sitthöjd 42, rygghöjd 72 cm.

1 armstödslist lös, 1 fastskruvad samt slitage.

Sitthöjd 42, rygghöjd 72 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Mitten
Antal besök: 162

Andra intressanta föremål