STOLAR, 8 stycken, vitmålade med förgylld dekor, Leksandsmodell, 1900-tal.

1868672. STOLAR, 8 stycken, vitmålade med förgylld dekor, Leksandsmodell, 1900-tal.

Sitthöjd 45, rygghöjd 86 cm.

Färgslitage samt fläckig klädsel.

Sitthöjd 45, rygghöjd 86 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
S2 - Showroom 2
Antal besök: 121

Andra intressanta föremål