HÖRNSKÅP MED VITRINÖVERDEL, idegran, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

1868606. HÖRNSKÅP MED VITRINÖVERDEL, idegran, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 65, bredd 40, höjd 180 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Arkaden
Antal besök: 149

Andra intressanta föremål