FOLKDRÄKT, Luggede härad, Skåne.

1868283. FOLKDRÄKT, Luggede härad, Skåne.

3 delar, kjol och väst sammansydda.

Slitage och skador.

Slitage och skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Klädställning
Antal besök: 201

Andra intressanta föremål