ERIC WITH. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

1868130. ERIC WITH. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

Ca 35x25 cm.

Eric With (1916–2000)

Ca 35x25 cm.

Eric With (1916–2000)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 202