ERIC WITH. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

1868130. ERIC WITH. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad.

Ca 35x25 cm.

Eric With (1916–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 35x25 cm.

Eric With (1916–2000)

Antal besök: 504